ВІТАЛІЙ АНДРІЙОВИЧ – СРІБНИЙ ПРИЗЕР ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ СЕРЕД ЮНІОРІВ З ГРЕКО-РИМСЬКОЇ БОРОТЬБИ!

З 3 по 9 червня 2019 року в іспанському місті Понтеведра проходить Чемпіонат Європи з боротьби серед юніорів. Розпочалися змагання з боротьби класиків, продовжили дівчата, а звершать їх представники вільної боротьби.

До складу збірної команди України з греко-римської боротьби увійшов спортсмен Київської обласної ШВСМ - Віталій АНДРІЙОВИЧ.

У ваговій категорії 82кг серед 20 кращих борців Європи, Віталій легко дійшов до фіналу, але вже у завершальній сутичці не зумів протистояти супернику з Угорщини, і в підсумку – срібло. Нагадаємо, що на цих же змаганнях у 2018 році Віталій виборов бронзову нагороду.

«Срібло» Віталія АНДРІЙОВИЧА стало єдиною нагородою збірної команди України, яка у загальнокомандній першості посіла 7 місце.

Попереду у нас виступ ще однієї нашої спортсменки, вільниці – Аліни АКОБІЇ, маємо надію на її перемогу, адже за плечима нашої тендітної спортсменки безліч нагород європейських та світових чемпіонатів.

Комунальний заклад Київської обласної ради «Київська обласна школа вищої спортивної майстерності» щиро вітає Віталія та його наставників Максима ЧЕПУРКА та Андрія КАЛАШНІКОВА з високим досягненням!

Пишаємося вами!

Календар подій на тиждень

18-22.06 Літній чемпіонат України серед молоді та юніорів з плавання

21-30.06 ІІ Європейські Ігри з веслування на байдарках і каное

21-24.06 Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 р. з дзюдо

21-23.06 Особистий чемпіонат України з веслування академічного

22-23.06 Чемпіонат України серед молоді з легкої атлетики

22-29.06 ІІ Європейські Ігри з легкої атлетики

Наша сторінка на Facebook