Спортивна база

Спортивна база Комунального закладу Київської обласної ради “Київська обласна школа вищої спортивної майстерності” включає в себе легкоатлетичний манеж з біговою доріжкою 200м та стадіон з футбольним полем та трибунами на 7500 глядацьких місць. Комплекс  розташований на земельній ділянці площею 4,5 га, що на підставі Державного акту, знаходиться в постійному користуванні закладу.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2006 року №30 “Про затвердження Порядку надання закладу фізичної культури і спорту статусу бази олімпійської, паралімпійської та дефлімпійської підготовки і переліку закладів, яким надано такий статус”  Комунальному закладу Київської ради “Київська обласна школа вищої спортивної майстерності” надано статус бази олімпійської та паралімпійської підготовки з легкої атлетики.

На тереторії спортивного комплексу також є адміністративна будівля з міні-готелем. Споруда знаходиться в недобудованому стані і для експлуатації не пригодна. Ведеться пошук інвесторів для реконструкції вказаної споруди.

На стадіоні та в легкоатлетичному манежі проводиться велика кількість змагань, як обласного, так і всеукраїнського рівня. На стадіоні проводяться змагання з легкої атлетики та футболу. А от в приміщенні манежу проходять змагання не тільки з легкої атлетики, а й кікбоксингу, панкратіону, універсального бою та  зимові чемпіонати з ОФП.

 

 

Спортивна база
Спортивна база
Спортивна база
Спортивна база
Спортивна база
Спортивна база
Спортивна база
Спортивна база
Спортивна база

Календар подій на тиждень

18-22.06 Літній чемпіонат України серед молоді та юніорів з плавання

21-30.06 ІІ Європейські Ігри з веслування на байдарках і каное

21-24.06 Кубок Європи серед юніорів та юніорок до 21 р. з дзюдо

21-23.06 Особистий чемпіонат України з веслування академічного

22-23.06 Чемпіонат України серед молоді з легкої атлетики

22-29.06 ІІ Європейські Ігри з легкої атлетики

Наша сторінка на Facebook