ОЛЕКСАНДР ЯКОВЛЕВ – СРІБНИЙ ПРИЗЕР ЄВРОПЕЙСЬКОГО ЮНАЦЬКОГО ОЛІМПІЙСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ!

З 21 по 27 липня у Баку (Азербайджан) проходить XV літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль, який зібрав понад 3600 спортсменів Старого Світу.

Впродовж 7-ми днів найсильніші юні атлети континенту віком 14-18 років змагаються у 10 видах спорту.

На престижному спортивному форумі Україна представлена 68-ма спортсменами, які виступають у 7-ми з 10-ти можливих видів спорту. Наші юні олімпійці боролися за нагороди у велоспорті, волейболі, дзюдо, легкій атлетиці, плаванні, спортивній боротьбі (вільній, жіночій та греко-римській) та спортивній гімнастиці.

До складу збірної команди України увійшло і двоє спортсменів Київської обласної школи вищої спортивної майстерності – Олександр ЯКОВЛЕВ (греко-римська боротьба) та Анастасія ЧИЖЕВСЬКА (дзюдо).

Борець греко-римського стилю Олександр ЯКОВЛЕВ (вагова категорія до 51 кг), вихованець Віктора ЛОЗОВОГО та Григорія ЖИТОВОЗА, впевнено вийшов до фіналу змагань, а от у вирішальній сутичці поступився господарю змагань, азербайджанському борцю, в підсумку маємо «срібло».

Слід зазначити, що у греко-римській боротьбі змагалися 4 українських борці, Олександр ЯКОВЛЕВ показав найкращий результат.

Комунальний заклад Київської обласної ради «Київська обласна школа вищої спортивної майстерності» вітає Олександра та його наставників з високою нагородою! Нехай цей успіх буде початком блискучої спортивної кар’єри юного спортсмена!

Календар подій на тиждень

12-17.08 Чемпіонат світу з боротьби вільної серед юніорів

12-17.08 Чемпіонат світу з боротьби греко-римської серед юніорів

12-19.08 Чемпіонат України з велоспорту на треку

14-18.08 Командний чемпіонат України з веслування на байдарках і каное

16-18.08 Кубок України з академічного веслування серед молоді до 23 р.

16-22.08 Кубок України з боксу серед чоловіків

Наша сторінка на Facebook