НАШІ СПОРТСМЕНИ ЗДОБУЛИ НАЙВИЩІ НАГОРОДИ У ТРЬОХ ВИДАХ ПРОГРАМИ ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ З ПРИБЕРЕЖНОГО ВЕСЛУВАННЯ!

1-3 листопада у Гонконгу пройшли змагання Чемпіонату світу з прибережного веслування, неолімпійського виду академічного веслування, змагання з якого проводяться на морі, а не на «гладкій воді», як у класичному академічному веслуванні.

В змаганнях взяли участь більше 450 атлетів з 28 країн світу, що змагалися у 215 човнах. Україна у   була представлена лише 3 учасниками, спортсменами Київської обласної школи вищої спортивної майстерності, які у підсумку здобули для нашої країни перше загальнокомандне місце у медальному заліку!

Змагання проводяться у 7 класах човнів, а наші спортсмени змагалися і вибороли нагороди у 3-х:

Діана ДИМЧЕНКО вже третій рік поспіль виграла жіночу одиночку! З самого старту наша спортсменка заявила свої права на лідерство і з кожним кілометром 6-ти кілометрової дистанції лише збільшувала свою перевагу.

Андрій КАЧАНОВ та Юрій ІВАНОВ у двійці фінішували другими, але через штрафну хвилину часу, яку отримали іспанці, переможці фінального заїзду, наші хлопці піднялися на першу сходинку і на квітковій церемонії їх нагороджували, як чемпіонів світу. Однак представники іспанської команди подали протест щодо штрафного часу, який був задоволений суддівською колегією, і наші хлопці в підсумку отримали таки срібні нагороди.

У двійці-мікс Діана ДИМЧЕНКО та Юрій ІВАНОВ також з самого старту не дали жодного шансу своїм суперникам і більш, ніж впевнено, виграли цей клас.

Тричі над п’єдесталом пошани майорів український прапор! З двома золотими та однією срібною нагородою наша маленька команда виграла медальний залік, влаштувавши справжній український тріумф у Гонконгу!

Комунальний заклад Київської обласної ради «Київська обласна школа вищої спортивної майстерності» щиро вітає Діану, Андрія, Юрія, їхніх тренерів Андрія ДЕРЕВ’ЯНЧУКА, Михайла УШАКОВА та Віру ФРАНЦУЗ з перемогами! Бажаємо вам успішних стартів та перемог у майбутньому! Пишаємося вами!