ІВАН СЕМИКІН - СРІБНИЙ ПРИЗЕР МОЛОДІЖНОГО ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ!

З 31 липня по 4 серпня у румунському місті Пітешті пройшли змагання Чемпіонату світу серед юніорів та молоді з веслування на байдарках та каное, в якому взяли  участь 40 українських веслувальників, які стартували в 34-х видах програми.До складу молодіжної збірної команди України увійшли 3 спортсмени Київської обласної школи вищої спортивної майстерності: Юлія ЮРІЙЧУК, Наталія ДОКІЄНКО та Іван СЕМИКІН.

Юлія ЮРІЙЧУК та Наталія ДОКІЄНКО у складі жіночої байдарки-четвірки, разом з напарницями Діаною Свиридовою та Тетяною Єднак,в напруженій та конкурентній боротьбі на дистанції 500м посіли 7-ме місце.

Наталія також змагалася другим класом у молодіжній байдарці-двійці з Діаною Свиридовою. Дівчата, так само, як і в четвірці, успішно пройшли кваліфікаційну гонку, в якій посіли друге місце і здобули путівку до фіналу Чемпіонату світу. У фінальній гонці дівчата фінішували шостими.

Іван СЕМИКІН розпочав змагання у байдарці-одиночці на традиційній для себе дистанції 200м, без проблем кваліфікувався до фіналу, де дистанції 200м посів 2 місце! Лише 0,118с наш спортсмен поступився переможцю!

Наступного дня Іван впевнено з найкращим часом дня виграв свій півфінальний заїзд молодіжної чоловічої байдарки-одиночки на дистанції 500м і вже через декілька стартував у фіналі. У фіналі Іван став четвертим, так поруч з нагородою, але, на жаль, без неї. Боротьба на 500 метрах була такою ж напруженою, як і у спринті. І не дивно - обидві дистанції входять до олімпійської програми, і частина спортсменів, що сьогодні боряться на молодіжній першості світу, скоро боротимуться за путівки у Токіо.

Комунальний заклад Київської обласної ради «Київська обласна школа вищої спортивної майстерності» щиро вітає Івана та його тренера і батька Олексія СЕМИКІНА з престижною нагородою! Пишаємося вами!