ІЛЛЯ КРАВЧЕНКО – СРІБНИЙ ПРИЗЕР ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ СЕРЕД ЮНІОРІВ!

18-21 липня  у шведському Буросі пройшли змагання Чемпіонату  Європи U-20 з легкої атлетики. У складі збірної команди України змагалися два спортсмени Київської обласної школи вищої спортивної майстерності – Ілля КРАВЧЕНКО (стрибки з жердиною) та Тетяна КРАВЧЕНКО (штовхання ядра).

4 дні юніори з усього контингенту демонстрували свої можливості у боротьбі за нагороди, не пасли задніх і наші співвітчизники! В командному заліку Україна фінішувала на четвертому місці, поступившись лише Великій Британії, Італії та Нідерландам. Шість медалей – чотири золоті і дві срібні – такий здобуток національної збірної. Свій внесок до національної скарбнички зробив і наш спортсмен Ілля КРАВЧЕНКО!

У стрибках з жердиною Ілля взяв висоту 5,31 м, здобув срібну нагороду! Наш спортсмен програв десять сантиметрів чемпіонові, норвежцеві Палові Гауґену Ліллефоссе. Бронзу здобув француз Робен Еміґ, який показав однаковий з нашим спортсменом результат, але програв за кількістю спроб.

У змаганнях зі штовхання ядра змагалась наша спортсменка, вихованка подружжя САМОЛЮКІВ з Переяславщини, Тетяна КРАВЧЕНКО, яка без особливих зусиль кваліфікувалась до фіналу, де з результатом 15.23м посіла 7 місце.

Комунальний заклад Київської обласної ради «Київська обласна школа вищої спортивної майстерності» вітає Іллю та його наставника Олександра ЧЕРНЯЄВА з європейською нагородою! Блискучий результат! Пишаємося!