ДАРИНА СЛОБОДА – ПЕРЕМОЖЕЦЬ ЗМАГАНЬ ЖІНОЧОГО СЕМИБОРСТВА НА КОМАНДНОМУ ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО БАГАТОБОРСТВА СУПЕРЛІГИ!

Вісім найсильніших команд континенту зібралися у Луцьку, щоб взяти участь у Суперлізі командного чемпіонату Європи з багатоборства. У складі збірної команди України змагалась і спортсменка Київської обласної школи вищої спортивної майстерності – Дарина СЛОБОДА, яка в підсумку і показала найкращий результат у команді!

Українці прагнули захистити титул чемпіонів, який здобули у 2017 році. Естонці – взяти реванш, тим більше що два роки тому наші атлети виграли саме на їхній території, у Таллінні.

Змагання проводились у жіночому семиборстві та у чоловічому десятиборстві. Командне місце визначалося за сумою результатів виступу жінок та чоловіків.

Хто переможе, не було відомо до фінішу чоловіків з бігу на 1500 метрів у десятиборців.

І от у командному заліку перемогла збірна Естонії і взяла реванш за 2017 рік. Білоруси другі, а збірна Великої Британії і Північної Ірландії стала третьою. Українська збірна змагання завершила четвертою. Нагороджувались спортсмени за підсумком індивідуальних змагань у жінок та чоловіків, та переможці і призери командного заліку.

Дарина СЛОБОДА досить рівно пройшла всі види, встановила особистий рекорд у метанні списа (42.98м), встановила особистий рекорд з семиборства (6165 очок), виконала норматив Майстра спорту України міжнародного класу і перемогла в індивідуальному заліку жіночого семиборства. При цьому Дарина була не зовсім задоволена, адже прагнула виконати норматив для участі у чемпіонаті світу в Досі, але поборотися за поїдку на Чемпіонат світу Дарина ще матиме на Чемпіонаті України.

Комунальний заклад Київської обласної ради «Київська обласна школа вищої спортивної майстерності» щиро вітає Дарину та її тренера Олену СТУПАЧЕНКО з перемогою та блискучим результатом! Нехай вас не покидає і в майбутньому жага до перемог, скрізь супроводжує удача, нехай підкорюються найвищі спортивні висоти!