АЛІНА ГРУШИНА ТА ВІКТОР ПЕТРИК – БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ З БОРОТЬБИ!

З 19 по 25 квітня в столиці Польщі Варшаві відбувся Чемпіонат Європи з трьох видів боротьби. До Варшави вирушили і три спортсмени Київської обласної школи вищої спортивної майстерності, двоє з яких додому повернулися з нагородами!

Розпочали змагання чоловіки у вільному стилі боротьби. До складу збірної команди України увійшов наш спортсмен Валентин БАБІЙ. Валентин готувався до європейської першості серед молоді U-23, але в останній момент замінив спортсмена, який не зміг їхати на змагання через хворобу. У вазі 79кг наш спортсмен продемонстрував вольову боротьбу, однак вище 10 місця піднятися не зумів.

Чоловіча збірна команда з вільної боротьби виборола на континентальному чемпіонаті 4 нагороди (1 срібну та 3 бронзові) та посіла у командному заліку 2 місце.

Наступними у боротьбу вступили українські дівчата. Як завжди впевнено розпочала свій виступ на змаганнях наша Аліна ГРУШИНА (Акобія), але у півфінальній сутичці наша спортсменко припустилася прикрої помилки, через що отримала туше від суперниці, тож мрія про найвищі нагороди залишилася мрією. Зате в малому фіналі Аліна за дві хвилини поклала на туше свою суперницю та стала володаркою бронзової нагороди Чемпіонату Європи! Браво!

Жіноча збірна загалом виборола 6 нагород (2 золоті, 1 срібна та 3 бронзові) та теж стала віце-чемпіоном у командному заліку.

Завершували змагання чоловіки-борці класичного стилю. Невпевнено розпочавши змагання, блискучою боротьбою у малому фіналі та бронзовою нагородою у греко-римській боротьбі  завершив змагання спортсмен нашої школи Віктор ПЕТРИК! Браво!

Чоловіки-класики вибороли всього на Чемпіонаті Європи 3 бронзові нагороди та посіли 4 командне місце.

Комунальний заклад Київської обласної ради «Київська обласна школа вищої спортивної майстерності» щиро вітає Аліну ГРУШИНУ, Віктора ПЕТРИКА та їхніх наставників Олександра КУТАКОВА, Максима ЧЕПУРКА та Андрія КАЛАШНІКОВА! Блискучий результат!!!

Календар подій на тиждень

12-13.09 Чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій серед юніорів (Стамбул, Туреччина)

15-17.09 Чемпіонат України серед молоді до 23 років з дзюдо (Харків)

17-20.09 Командний чемпіонат України з веслування на байдарках та каное (Полтава)

18-20.09 Командний чемпіонат України з академічного веслування (Дніпро)

19-20.09 Чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (Клуж-Напока, Румунія)

20-27.09 Кубок України з боксу серед чоловіків (Маріуполь)

25-27.09 Чемпіонат України серед чоловіків до 23 років з вільної боротьби (Київ)

28.09-04.10 Кубок України з боксу серед жінок (Харків)