АЛІНА АКОБІЯ – ЧЕМПІОНКА ЄВРОПИ!

З 3 по 9 червня 2019 року в іспанському місті Понтеведра проходив Чемпіонат Європи з боротьби серед юніорів. Розпочалися змагання з боротьби класиків, продовжили дівчата, а звершать їх представники вільної боротьби.

Вдруге за свою спортивну кар’єру чемпіонкою Європи у Іспанії стала Аліна АКОБІЯ. Титулована спортсменка Київської обласної школи вищої спортивної майстерності з першої сутички заявила свої права на перемогу у ваговій категорії 57кг, достроково закінчуючи кожну сутичку на туше.

У фіналі Аліна знову продемонструвала боротьбу найвищого класу і виграла на туше з рахунком 8:0 ще до кінця першого періоду!

Вперше спортсменка завоювала чемпіонський пояс серед молоді в 2017-му, а в минулому році взяла бронзу континентальної першості. В колекції медалей Аліна має срібло чемпіонату Європи U23 та бронзу чемпіонату світу U23.

Комунальний заклад Київської обласної ради «Київська обласна школа вищої спортивної майстерності» щиро вітає Аліну та її наставника Олександра КУТАКОВА з блискучою перемогою! Пишаємося!