19 НАГОРОД ТА КВИТОК ДО ТОКІО – ТАКИЙ ЗДОБУТОК НАШИХ СПОРТСМЕНІВ НА КУБКУ УКРАЇНИ З ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ ТА КАНОЕ!

9-12 квітня на водно-спортивному комбінаті міста Дніпро проходили змагання Кубку України з веслування на байдарках та каное пам`яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської. який став першим етапом відбору в олімпійську збірну в тих видах, де є ліцензії, та визначав склад учасників європейського олімпійського відбору.

Потужно виступили на цих змагання спортсмени Київської обласної школи вищої спортивної майстерності, загалом завоювавши 19 нагород, з яких 13 - золоті!

Розпочалися змагання з перегонів на дистанції  1000м і тут наш здобуток 3 нагороди:

Діана СОЛОВЙОВА - 1 місце в байдарці-двійці;

Анастасія ЮРКЕВИЧ - 1 місце в байдарці-четвірці;

Данііл ПЛАТАШ - 1 місце в байдарці-одиночці серед чоловіків до 18 років.

Другий день змагань проходив на олімпійській дистанції 500м, де наші спортсмени вибороли:

Іван СЕМИКІН – 1 місце у байдарці-одиночці ;

Данііл ПЛАТАШ– 1 місце у байдарці-одиночці серед чоловіків до 18 років та 1 місце у байдарці-двійці мікс;

Юлія ЮРІЙЧУК – 3 місце у байдарці-одиночці;

Анастасія ЮРКЕВИЧ - 1 місце у байдарці-двійці.

Анастасія ЮРКЕВИЧ - 3 місце у байдарці-двійці та 2 місце у байдарці-четвірці;

Даніїл ПЛАТАШ, Владислав ЛИСЯНИЙ та Дмитро БУГАЙОВ - 1 місце у байдарці-четвірці серед чоловіків до 18 років.

Завершили змагання перегони на дистанції 5000м і тут у нас теж нагорода:

Діана СОЛОВЙОВА -  3 місце у байдарці-одиночці.

Даніїл ПЛАТАШ на цих змаганнях у одиночці безапеляційно переміг на всіх дистанціях серед юніорів, а загалом його здобутком стало 5 "золотих" нагород! Блискуче!

Але справжній фурор призвела Юлія ЮРІЙЧУК, що стала третьою у змаганнях жінок, здобула першу у своїй спортивній кар’єрі дорослу нагороду у олімпійській програмі та втрутилась у відбір до команди, яка вже має олімпійську ліцензію.  Посівши 6 місце у цьому ж класі на 200-метрівці, Юлії вдалося вихопити квиток до Токіо у своїх іменитих та більш досвідчених суперниць. Браво!

Отже, відбувся відбір в олімпійську збірну України серед жінок-байдарочниць, яка за результатами виступу на Чемпіонаті світу 2019 року завоювала право на участь в Іграх, що влітку відбудуться в Токіо. За підсумком виступу на дистанціях 200 і 500 м це право завоювали 5 спортсменок, серед яких наша Юлія ЮРІЙЧУК, та ще одна спортсменка запасна.

Для Юлії та ще двох дівчат Олімпійські ігри-2021 стануть першими в кар’єрі, для ще двох – другими.

Нагадаємо, що у збірної України (байдарка, жінки) п’ять квот спортсменів в двох видах програми: «байдарка-четвірка, 500» і «байдарка-двійка, 500».

Розглядається також участь у байдарці-одиночці Івана СЕМИКІНА у європейському відборі, який запланований 12-13 травня в Сегеді (Угорщина).

Комунальний заклад Київської обласної ради «Київська обласна школа вищої спортивної майстерності» вітає наших спортсменів та їхніх наставників з нагородами та вдалим початком веслувального сезону! Бажаємо успіхів на міжнародних змаганнях!

Календар подій на тиждень

12-13.09 Чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій серед юніорів (Стамбул, Туреччина)

15-17.09 Чемпіонат України серед молоді до 23 років з дзюдо (Харків)

17-20.09 Командний чемпіонат України з веслування на байдарках та каное (Полтава)

18-20.09 Командний чемпіонат України з академічного веслування (Дніпро)

19-20.09 Чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (Клуж-Напока, Румунія)

20-27.09 Кубок України з боксу серед чоловіків (Маріуполь)

25-27.09 Чемпіонат України серед чоловіків до 23 років з вільної боротьби (Київ)

28.09-04.10 Кубок України з боксу серед жінок (Харків)