12 НАГОРОД ЗДОБУЛИ НАШІ СПОРТСМЕНИ НА КОМАНДНОМУ ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ ЗЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ!

25-26 липня у Луцьку пройшли змагання Командного чемпіонату України серед дорослих та молоді з легкої атлетики.

Спортсмени Київської обласної школи вищої спортивної майстерності здобули 5 золотих, 4 срібні, 3 бронзові нагороди та встановили  3 особисті рекорди:

Олександра ОЛЯНОВСЬКА (спортивна ходьба 5000м) - 1 місце та особистий рекорд;

Анна ПЛОТІЦИНА (біг на 100м з бар’єрами) - 1 місце;

Ольга ГОЛОДНА (штовхання ядра) - 1 місце;

Кирило КІРУ (стрибки з жердиною) - 1 місце;

Вікторія ШКУРКО  (біг на 5000м) - 1 місце;  (біг на 3000м) - 2 місце та особистий рекорд;

Анна САМОЛЮК (штовхання ядра) - 2 місце;

Віктор САМОЛЮК (штовхання ядра) - 2 місце;

Ярослава ЯСТРЕБ (біг на 3000м з бар’єрами) - 2 місце та особистий рекорд;

Олександр КАРПЕНКО (біг на 1500м) - 3 місце;

Олександра ЗАРИЦЬКА (метання списа) - 3 місце;

Микола БАГАЧ (штовхання ядра) - 3 місце.

Чудовий результат у Луцьку показала Анна ПЛОТІЦИНА, яка за відсутності боротьби з суперницями у бігу на 100м з бар’єрами вибігла з 13 секунд! Проте зафіксувати її 12,93 с найкращим результатом сезону завадив вітер, який перевищував допустимі норми – 12,93 м/с. Результат найближчої переслідувачки нашої спортсменки, Ганни Чубковцової- 13,16 с.

У командному заліку команда Київської області найкраща у видах витривалості та у метаннях!

Вітаємо наших спортсменів та їхніх тренерів: Анатолія СОЛОМІНА, Олександра ПАЛАМАРЧУКА, Олександра КОРЧМІДА, Віталія ПРИХОДЬКА, Олену САМОЛЮК, Віктора КАРПЕНКА, Віктора РИМКА та Олександра БАГАЧА з успішним виступом! Нових вам звершень та перемог!